ÇEVRİMİÇİ REKLAMININ SAĞLADIKLARI

%300 DAHA FAZLA POTANSİYEL MÜŞTERİ, ANINDA VE KOLAY DÖNÜŞÜM

Uzun yıllardır başarılı reklam kampanyaları uyguluyoruz. Pazarlama hedeflerinize ulaşmanız için aşağıdaki hizmetleri veriyoruz.

  • Web sitenize daha nitelikli potansiyel müşteriler çekin
  • Erişiminizi genişletin
  • Dönüşümlerinizi en üst düzeye çıkarın
  • Reklam harcamanızı optimize edin
  • İşletmeniz için uzun vadeli büyüme sağlayın

 

PAZARLAMA PLANINDA NEDEN ÇEVRİMİÇİ REKLAMA İHTİYACINIZ VAR?

Tıklama Başına Ödeme reklamı, reklam vermenin uygun maliyetli bir yoludur.

YALNIZCA bir kullanıcı reklamları tıkladığında reklamlar için ödeme yaparsınız. Bu nedenle, bir PPC ajansıyla ortaklık yapmak , reklam harcamalarını en aza indirmenize ve müşteri edinme ve elde tutma maliyetlerini azaltmanıza yardımcı olur.

PPC reklamı anlık trafiği yönlendirir ve hızlı sonuçlar sunar.

Halihazırda sunduğunuz hizmetleri arayan aktif pazardaki müşterileri hedefleyerek web sitenizde satışlar ve olası satışlar oluşturun. PPC reklamları, trafiği diğer dijital pazarlama tekniklerinden daha hızlı yönlendirir.

Sonuçları, reklam kampanyası sonuçlarını ve KPI’ları kolayca izleyebilirsiniz.

Çevrimiçi reklamcılık ile kampanya performansınızı gerçek zamanlı olarak değerlendirebilirsiniz. yardımı ile , kampanyanızı optimize etmek, satın alma maliyetini azaltmak ve yatırım getirisini artırmak için önemli çıkarımlar yapın.

Ücretli reklamlar, sıcak ve dönüştürülmesi kolay müşteri adayları oluşturur.

Ücretli reklam potansiyel müşterilerinin dönüşüm sağlama olasılığı, organik potansiyel müşterilere göre %50 daha fazladır. Çekici reklam kopyaları, ayrıntılı hedefleme ve optimize edilmiş bir açılış sayfası, dönüşüm hunisini basitleştirir. PPC yönetim şirketimiz, dönüştürmesi kolay, yüksek amaçlı ücretli reklam potansiyel müşterilerini hedefler ve dönüşümünüzü en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur.

Hiper hedefli bir dijital pazarlama taktiğidir.

Hiper hedefli PPC reklamlarıyla nitelikli olası satışlar oluşturun. Kitleyi demografi, amaç ve konum gibi parametrelere göre hedefleyin. Reklam bütçenizi YALNIZCA temel hedef kitlenize harcayın

Çevrimiçi reklamcılık geliri artırır.

Ücretli reklamlar, üzerlerine harcanan her lira için 2 lira gelir sağlar. Ismarlama Google Adwords hizmetlerimiz, web sitenize yüksek hacimli nitelikli olası satışlar sağlar. Dönüşüm dostu açılış sayfaları ve optimize edilmiş reklam harcamaları, size sektör ortalamasının üzerinde bir YG sağlar.

ÇEVRİMİÇİ REKLAM HİZMETLERİMİZ

Ekibimiz, işletmenizin gelişmesine yardımcı olmak için tek bir birleşik çabayla, titiz anahtar kelime analizi sunar, dinamik reklam stratejilerini sürekli olarak test eder, optimize eder ve uygular. Ayrıca, yerelleştirilmiş ücretli arama kampanyaları başlatıyoruz ve ofisinize daha fazla yaya trafiği çekmek ve satışları en üst düzeye çıkarmak için Google Harita yerleşimlerine öncelik veriyoruz.

Google Arama Reklamları                    Tıklama Başına Ödeme Reklamcılığı
Google Görüntülü Reklamlar              YouTube Reklamcılığı
Google Yeniden Hedefleme