DİJİTAL DÖNÜŞÜM DANIŞMANLIĞI

Dijital Dönüşüm Danışmanlarımız, BİT (Bilgi İletişim Teknolojilileri)  projelerinin planlanması, kurulması ve kontrol edilmesinde ve verimli altyapı değişikliğinin sağlanmasında önemli bir rol oynar. Kullanıcıların dijital arenadaki gelişmeleri anlamasını sağlamaya yönelik stratejiler geliştirir, net hedefler ve zaman çizelgeleri belirler.

Dijital Dönüşüm Danışmanlarımız, benimseme sürecini basitleştirerek iş modelinde kültürel değişimi ortaya çıkarır. İş kaynaklarını bir araya getiren ve müşteri katılımını geliştiren toplu bir süreç üzerinde çalışırlar. Yeni teknolojilerin uygulanmasına yardımcı olurlar ve bir şirketin mevcut çalışma biçiminde temel değişiklikler meydana getirirler. Dijital Dönüşüm Danışmanlarımız, dijital ekosistemler aracılığıyla müşterilere marka hakkında daha derin bir farkındalık kazandırmayı amaçlayan kültürel değişiklikleri ortaya koyabilir. Kuruluşların dijitalleştirilmiş operasyonel süreçler oluşturmasına yardımcı olarak gelirin artmasını sağlar.

TALEP EDİLEN HİZMETLER 

Dijital Strateji Uyumu

Dijital yatırımların getirisini artırmak için dijital stratejinizi kurumsal stratejiyle uyumlu hale getirilmesi

Dijital Vizyon Oluşturma Desteği

Dijital hedeflerinizin formüle edilmesi ve kuruluşunuz için gelecek vaat eden bir görünüm yaratılması

Dijital Entegrasyon Kaynak Planlaması

Birden fazla iş fonksiyonunu aynı anda dijitalleştirmek ve gereksiz siloları ortadan kaldırmak için kaynaklarınızı tahsis edilmesi.

Dijital Kültür Koçluğu

Dijital geleceğe hazır yeni bir şirket kültürü oluşturmak için çalışanlarınıza koçluk yapılması.

Dijital Strateji İncelemesi

Sistematik bir sayısallaştırmaya yönelik mevcut yaklaşımı değerlendirin

Dijital Büyüme Stratejisi

Yeni pazarları tespit edin ve kuruluşunuzu bunlara girmeyemhazırlanması

Neden Dijital Dönüşüm Danışmanlığı  Almalısınız?

Bir süredir, dijital dönüşüm ihtiyacı dik bir yükseliş eğilimi gördü. İşletmelerin teknolojik değişim gereksinimleri arasında ayakta kalması gerekiyor. İş operasyonları buluta geçtikçe, iş stratejisini belirleyecek uygun maliyetli bir hizmet sağlayıcıyı işe alma ihtiyacı artıyor.

Bir Dijital Dönüşüm danışmanı, mevcut iş operasyonlarınız hakkında kapsamlı bir anlayışa sahip olmalıdır. Dijital Dönüşüm danışmanları için günümüz pazarında iş bilgisi, BT uzmanlığı, inovasyon yeteneği ve yaratıcılığın birleşimi çok önemlidir.

Uzman, mevcut uygulamaları gerçekleştirmenin daha hızlı yollarını yaratmanın yanı sıra, süreçleri yürütmenin yeni bir yolunu da beraberinde getiriyor. Dijital Dönüşüm uzmanları, işletmelerin artan müşteri beklentilerini karşılamak için gelişen pazarlara ayak uydurmasına yardımcı olur.

E-Teknoloji olarak size aşağıdakileri yapmak için kanıtlanmış becerilere ve arka plan bilgisine sahip Dijital Dönüşüm Danışmanlarıyla aşağıdaki hizmetleri veriyoruz. 

  • Teknolojiler hakkında tavsiyeler: İşletmeler rekabet avantajı elde etmek, gelecekteki performansın net bir resmini elde etmek ve yeni pazar girişini benimsemek için organizasyon kültürünü değiştirmek için çabalıyorlar. Daha kolay, daha basit ve daha verimli performans için değişikliklere neden olacak yeni teknolojiler hakkında tavsiyelerde bulunabilecek danışmanlıklara ihtiyacı var.
  • Eğitim ihtiyaçlarının planlanması ve uygulanmasına katılım: Danışman, çalışanlarınızı teknolojik değişikliklere hazırlayacak ve her zaman daha büyük bir müşteri deneyimi elde etmenize yardımcı olacak yeni gelişmelerin peşinde olacaktır.
  • Sürekli Değişen Müşteri Beklentilerini Karşılamak : Dijital dönüşüm, iş operasyonlarını iyileştiren, gelirleri artıran ve sürekli değişen müşteri beklentilerini karşılayan dijital programlar tasarlarken, kuruluşun insan kaynağı ve süreçlerinden yararlanma şeklini yeniden tasarlamalıdır.
  • İş faaliyetlerinin değerlendirilmesi: Danışman, iş ihtiyaçlarını değerlendirecek ve kalıcı bir çözüm tasarlayacak uzmanlığa sahip olmalıdır. Kuruluşun BİT projelerini planlamasına, değiştirmesine, uygulamasına ve izlemesine yardımcı olarak verimli altyapı değişikliği sağlar. Kullanıcıların dijital arenadaki gelişmeleri anlamasını sağlamaya yönelik stratejiler geliştirir, net hedefler ve zaman çizelgeleri belirler.

Son derece deneyimli ve özenle seçilmiş Dijital Dönüşüm danışmanlarımız, çalışanları mükemmel müşteri deneyimleri sağlamaya yönelik zamanında çözümler sağlamaya odaklanmaya teşvik etmek için ilgili becerilerle donatılmıştır. Çalışanlar, yön değişikliğini benimsemeye veya şirketi daha zor zamanlardan geçirecek ve sürdürülebilirliğe yol açacak stratejiler belirlemeye teşvik edilir.