DİJİTAL STRATEJİ DANIŞMANLIĞI

Dijital Strateji Danışmanlarımız, işletme için yeni ürünler yaratarak iş performansını veya mevcut süreçleri iyileştirmek için mevcut teknolojileri kullanır. Eski iş modellerini değiştirebilir, yeni dijital gündemleri uygulayabilir veya değişimi olumlu bir şekilde sahiplenilmesi için şirket kültürünü yeniden tanımlayabilirler.

Dijital Strateji Danışmanının ana odak noktası, değişen iş modellerine ve dijital bir platform için olanaklar yaratmaya yönelik teknolojinin kullanımaktır. Genel iş hedeflerini desteklemek için teknolojinin uygulanmasına yardımcı olan bir dönüşüm süreci yerleştirirler.

TALEP EDİLEN HİZMETLER 

Dijital Strateji Uyumu

Dijital yatırımların getirisini artırmak için dijital stratejinizi kurumsal stratejiyle uyumlu hale getirilmesi

Dijital Gündem

Şirketinizi dijitalleştirmek için yapılandırılmış bir yaklaşım oluşturulması.

Dijital Entegrasyon Kaynak Planlaması

Birden fazla iş fonksiyonunu aynı anda dijitalleştirmek ve gereksiz siloları ortadan kaldırmak için kaynaklarınızı tahsis edilmesi.

Çok Kanallı Müşteri Deneyimi

Çevrimiçi ve çevrimdışı müşteri deneyimlerini uyumlu hale getirmek için yöntemler türetin.

Dijital Strateji İncelemesi

Sistematik bir sayısallaştırmaya yönelik mevcut yaklaşımı değerlendirin

Dijital Büyüme Stratejisi

Yeni pazarları tespit edin ve kuruluşunuzu bunlara girmeyemhazırlanması

Neden Dijital Strateji Danışmanlığı Almalısınız? 

Mevcut dijital dönüşüm dalgası, bir işletmenin artık tüm departmanlarda dijital strateji gerektirdiği gerçeğini açık bir şekilde ortaya çıkardı. 

Şirketler, yeni çağa uyum sağlamak ve süreklilik için dijital başarıya götürecek yeni bir uygulama stratejisini yeniden tasarlamaya yardımcı olacak dijital bir gündeme ihtiyaç duyuluyor. Dijital bir strateji oluşturmak, doğru kaynaklara sahip olmayı gerektirir ve deneyimli bir Dijital Stratejist Danışmanına ivedilikle ihtiyacınız vardır. Bir stratejinin tanımlanmasından planlama ve uygulama aşamalarına kadar her şeyi kapsayan bir yaklaşıma ihtiyacınız var. İş operasyonlarında bir kaymaya yol açan değişikliklerde bile, şirketlerin iş operasyonlarını çevrimiçi platformlara taşıma ihtiyacını anlamaları gerekiyor. Bazıları için dijital strateji hala yeni bir fenomendir. Bizim danışmanlarımız;

  • Problem Tanımlama: Dijital dönüşüm sürecinde sorunu tanımlayabilecek ve diğerlerinin yanı sıra şirket hedeflerinin, hedef kitlelerin yeniden değerlendirilmesine ve optimizasyonuna yardımcı olacak strateji uzmanımız görev yapacaktır.
  • Kullanılmayan Şansların Ortadan Kaldırılması: Dijital Strateji Uzmanımız, kaçırılan fırsatların belirlenmesine yardımcı olduğu gibi dijital gündeminizdeki ilk strateji planınıza dahil etmemiş olabileceğiniz önemli bir unsuru kaçırma olasılığını ortadan kaldıracaktır.
  • Hedef Kitlenize Ulaşmak: Günümüzde insanlar akıllı telefonlar, bilgisayarlar ve tabletler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere çok çeşitli cihazları kullanarak başkalarıyla bağlantı kuruyor. Dijital Strateji Danışmanınız, kullanıcı dostu her ortam aracılığıyla hedef kitlenize nasıl ulaşacağınız konusunda sizi yönlendirecektir.
  • Dijital Farklılaşma: Deneyimli dijital stratejist, işinizi rakiplerinizden daha iyi performans göstermeye yönlendirecek kadar deneyimli olduğundan, işletmenizi çevrimiçi konumlandırmanın yollarını belirlemenize yardımcı olur.
  • Rehberlik: Dijital yolculuğunda stratejik hedeflere ulaşmanızdaki metodolojiler ve standartlar konusunda yardımcı olacaktır.