İÇERİK PAZARLAMA HAKKINDA:

SEO TRAFİĞİNİ YÜKSELTEREK, KALİTELİ TRAFİĞİNİ ÇEKİYORUZ

Potansiyel müşterileri dönüştüren ve SEO sıralamanızı yükselten içerik oluşturma, dağıtma ve tanıtma konusunda uzmanlaşmış, tam hizmet veren bir içerik pazarlama ajansıyız.

Sektör lideri içerik oluşturma ve dağıtım ekiplerimiz tarafından hazırlanan içerik pazarlama kampanyalarıyla markanızı ileriye taşıyoruz. İçerik pazarlama hizmetlerimiz, potansiyel müşterilerinizi alıcı yolculuğuna çıkarır ve onları sadık müşteriler olmaya motive eder. Biz sadece pazarlama ajansınız değiliz; biz sizin içerik ekibiniziz.

 

PAZARLAMA STRATEJİNİZDE NEDEN İÇERİK PAZARLAMASI KULLANMALISINIZ?

İçerik pazarlaması sıcak potansiyel müşterileri besler.

Sektörünüz ve hedef kitlenizle ilgili her şeyi anladığınızı gösteren son derece rafine içerikle uzmanlığınızı sergileyin ve güncel otoriteyi oluşturun. Bilgi açısından zengin, güvenilir içerikle otoriteyi kullanın ve kendinizi sektör lideri olarak konumlandırın.

Dönüşümlerde ve satışlarda keskin bir artış.

İnsanların %61’i benzersiz içerik sunan markalardan ürün satın almayı seviyor. İçerik pazarlaması, eğiterek ve farkındalık yaratarak potansiyel müşterileri satın almaya yaklaştırır. Çok yönlü bir içerik pazarlama stratejisiyle hedef kitlenizin sıkıntılı noktalarını ele alın, trafiği dönüştürün ve gelirinizi artırın.

İşletmenin güvenilirliğini artırır ve markaya güven oluşturur

Tüketicilerin %82’si özelleştirilmiş içeriği okuduktan sonra bir marka hakkında daha olumlu düşünüyor. Müşterilerinizi sektörünüz hakkında eğiterek onlara somut değer sunun. İşletmenizi rakiplerden ayıran, bilgi açısından zengin içerikle gürültüyü ortadan kaldırın ve müşterilerinize güven aşılayın.

SEO sıralamalarını iyileştirin ve hedeflenen trafiği artırın.

İçerik pazarlama liderleri, takipçilerle karşılaştırıldığında yıllık %780’lik benzersiz site trafiği artışının keyfini çıkarıyor. İçerik pazarlaması SEO stratejilerini tamamlar ve organik trafiğin önemli bir itici gücüdür. İçerik pazarlama şirketimiz tarafından küratörlüğünü yapılan yüksek değerli içerikle arama motoru sıralamalarınızı artırın ve organik trafiği çekin.

Sosyal medyada ilgi kazanın ve farkındalık yaratın.

Kaliteli sosyal medya içeriği marka bilinirliği yaratır ve web sitenize trafik gönderir. İçerik oluşturma şirketimiz, markanız hakkında konuşmalar yaratan ve işletmeniz için önemli sosyal medya çekiciliği yaratan, trend odaklı, katma değer sağlayan sosyal medya içeriği üretir.

İşletmenizi bir endüstri otoritesi olarak kurun.

Sektörünüz ve hedef kitlenizle ilgili her şeyi anladığınızı gösteren son derece rafine içerikle uzmanlığınızı sergileyin ve güncel otoriteyi oluşturun. Bilgi açısından zengin, güvenilir içerikle otoriteyi kullanın ve kendinizi sektör lideri olarak konumlandırın.

İÇERİK PAZARLAMA STRATEJİMİZ

İÇERİK STRATEJİSİ

İÇERİK STRATEJİSİ

İçerik stratejisi, içerik pazarlama sürecimizin ilk adımıdır. Bu aşamada hedeflerinizi anlıyor ve onlara ulaşmak için içeriği nasıl kullanmanız gerektiğini belirliyoruz.

Daha sonra, kapsamlı bir rakip analizi yapıyoruz ve hatasız bir içerik stratejisi geliştirmek için hedef kitlenizin ihtiyaç ve tercihlerine odaklanıyoruz.

İÇERİK PLANLAMA

İçerik planlama, içerik pazarlama sürecinde kullanılacak uygun içerik ve içerik kanallarının belirlenmesi için iyi araştırılmış süreçleri gerektirir.

Ayrıca bu aşamada kaynakları belirleyip tahsis ediyoruz ve içerik oluşturma için bir plan belirleyen ve son teslim tarihlerine uyulmasını sağlayan ayrıntılı bir içerik takvimi oluşturuyoruz.

  • Bir Anahtar Kelime Listesi Oluşturun
  • Google’ın İlk Sayfasını Analiz Edin
  • Web Sitenizi Optimize Edin
  • Arama Amacı için Optimize Et
  • Sitenize Kaliteli Bağlantılar Oluşturun
  • İçerik Oluşturun
İÇERİK YARATIMI

İçerik oluşturma , içerik pazarlama ajansı hizmetlerinin temelinde yer alır ve planlama aşamasında sonuçlanan fikir ve stratejilere hayat verir. Grafiklerde, makalelerde, infografiklerde, örnek olay incelemelerinde, sosyal medya videolarında vb. metin, resim veya video tabanlı içerik oluşturmayı içerir. 

İçerik pazarlama ajansımız, hedef kitlenizde yankı uyandıran ve tutarlı sonuçlar sağlayan, araştırma odaklı içerikler oluşturur.

İÇERİK DAĞITIMI

Marka mesajınızı yalnızca doğru kanal doğru kitleye ulaştırabilir. İçerik oluşturma şirketimiz, her kanaldan elde edilen getiriyi en üst düzeye çıkarmak için kitle özelliklerini kapsamlı bir şekilde analiz ettikten sonra doğru platform karışımını seçer.  

Akıllı kanal seçimleriyle etkinizi artırın ve doğru kitleyle etkileşim kurarak dönüşümleri artırın.

İÇERİK TANITIMI

Kanıtlanmış ücretli ve organik taktikler kullanarak içeriğinizi optimize ediyor ve hedef kitlenizin favori dijital kanallarında tanıtıyoruz İçerik pazarlama uzmanlarımız, içeriğinizin hedef kitlenizin çoğunluğuna ulaşmasını sağlamak için bir dizi taktiği devreye sokuyor. 

İçerik tanıtım sürecimiz aynı zamanda müşterilerinize bilinçli bir satın alma kararı vermelerine yardımcı olmak için satın alma döngüsünün her aşamasında değerli bilgiler sağlamayı da içerir; bu, bir işletmede 7 Amerikalıdan 6’sının değer verdiği bir şeydir.

İÇERİK ANALİZ VE RAPORU

Yayınlanan her içeriğin etkililiğini ölçmek için incelenmesi gerekir. Kritik ölçümleri tutarlı bir şekilde izleyin ve kampanya hedeflerinize ulaşmak için içerik pazarlamanızı hassaslaştırın. 

Kampanyanın ne kadar iyi çalıştığını belirlemek, bir şeyin değiştirilmesi gerekip gerekmediğini belirlemek ve en iyi performans gösteren içerik varlıklarını belirlemek için içerik performansı raporlarını sürekli olarak analiz ediyoruz.