İŞ MODELİ DİJİTALLEŞTİRME

İş Modeli Dijitalleştirme Danışmanları Ne İş Yapar?

İş modelini dijitalleştirme sürecine liderlik edecekler.

Müşteri edinme şekliniz ve sunduğunuz hizmetler/ürünler dahil olmak üzere dijital teknolojilerin işletmenizi geliştirebileceği farklı yolları analiz edecekler.

Danışman, iş modelini dijitali içeren bir modele dönüştürme sürecine liderlik edecektir. Örneğin, müşteri kazanmak için sosyal medya reklamlarından yararlanmak ve mümkünse dijital formatta hizmet sunmak.

İş modeli dijitalleştirme konusundaki uzmanlıklarıyla, işletmeye dahil edilen dijital teknolojilerin değer katmasını sağlamaya yardımcı olacaklar. Danışmanların sahip olduğu bilgi, onları kuruluşunuz için büyük bir değer haline getirebilir.

Ürün / Hizmet Dijitalleştirme

Mevcut iş modelinizin dijital ikizlerini oluşturun

Süreçleri Yeniden Tasarlayın

Dijital süreçleri sıfırdan tasarlayarak kuruluşunuzun yalınlığını geliştirin

Dijital Dönüşüm Mükemelliği

Sınıfının en iyisi olmak için mevcut dijital dönüşüm yeteneklerinizi geliştirin, yenilik yapın ve genişletin.

Neden İş Modeli Dijitalleştirme Danışmanları Tutmalı?

Dijital teknolojileri iş modelinize dahil etmiyorsanız, potansiyel olarak iş fırsatlarını kaçırıyorsunuz demektir.

İş modelinizi dijital olarak dönüştürebilecek uzmanlığa sahip olmadan nereden başlayacağınızı bilmek zor olabilir ve bu, İş Modeli Dijitalleştirme Danışmanlarını işe almanın avantajıdır.

Bu alandaki uzmanlıkları ve bilgileriyle işletmenizi dönüştürebilirler. Bunlar, İş Modeli Dijitalleştirme Danışmanlarını işe almayı düşünmek için bazı nedenlerdir.

Hizmetlerinizi genişletin

Bir İş Modeli Dijitalleştirme Danışmanı tutmanızın nedenlerinden biri de sunduğunuz hizmetleri genişletebilmenizdir. Sahip oldukları bilgi ve uzmanlıkla, size dijital teknolojileri iş modelinize dahil etmenize olanak sağlayacak fikirler sunabileceklerdir.

Marka bilinirliğini artırın

Dijital teknolojinin günlük faaliyetlerimizin bu kadar önemli bir parçası olmasıyla, bunu iş modelinize dahil etmek marka bilinirliğini artırabilir. Danışman, işletmeniz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve markanızın daha geniş kitlelere tanıtılmasını sağlamak için kullanılacak en iyi teknolojileri öğrenmek için zaman ayıracaktır.

Sürekli pazarlama

Ürün/hizmetlerinizin potansiyel müşterilere sürekli ulaşmasını sağlamanın en etkili yollarından biri dijitalleşmedir. İş Modeli Dijitalleştirme Danışmanları, pazarlamayı ve bunun dijital teknolojiler aracılığıyla nasıl etkin bir şekilde kullanılacağını anlar. Örneğin, sosyal medya ve sosyal reklamlar aracılığıyla. Bu bilgiyle, müşterilerinize günün her saatinde, uyurken bile çevrimiçi olarak ulaşabilirsiniz!

Daha fazla satış

Tabii ki, herhangi bir işletmenin nihai sonucu satışlarını artırmaktır ve deneyimli bir Danışman tuttuğunuzda bunu başarabilirsiniz. Pazarı ve dijitalleşmeyi anlıyorlar ve satışlarınızı artırmak için dijital teknolojilerden mümkün olan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayabilirler. Hedef pazarınızın nerede olduğunu, kullandıkları teknolojileri ve bunu dijital iş modelinize nasıl dahil edebileceğinizi analiz edecekler.

Değer sunun

Danışmanın yardımıyla, iş modelinizi dijitalleştirme yoluyla değer sağladığınızdan emin olabilirsiniz. Müşteriler bugünlerde dijital bir varlığa sahip olmanızı bekliyor ve dijital teknolojileri kullanarak sizin hakkınızda daha fazla bilgi edinmek istiyorlar. Örneğin, sizi sosyal medyada bulabilmeyi ve ürünleriniz ve/veya hizmetleriniz hakkında düzenli olarak bilgilendirilmeyi beklerler. Danışmanın getirebileceği uzmanlıkla müşterilerinizle iletişim halinde kalabilirsiniz, bu da onlara daha fazla değer katar.