SOSYAL MEDYA PAZARLAMA

MARKA BİLİNİRLİĞİNİ ARTIRIR, MÜŞTERİ SADAKATI VE POTANSİYEL MÜŞTERİ SAĞLAR

Entegre sosyal medya stratejilerimiz, marka bilinirliğini artırır, müşteri katılımını artırır ve müşterilerimiz için %368 daha fazla satış sağlar. İşletmenizi Facebook, Instagram, Linkedin ve diğer önde gelen sosyal medya platformlarındaki müşterilerinize ulaştırmak ve onları önemli gelir kanallarına dönüştürmek için bizimle ortak olun.

   

  NEDEN SOSYAL MEDYA PAZARLAMA SONUÇLARI YÜKSELTİR?

  Kitlenizle en sevdikleri yerlerde etkileşim kurun.

  60 milyon Türk sosyal medya kullanıyor. Ortalama bir Türk her gün sosyal medyada 2 saat 3 dakika harcıyor. Hedef kitlenize zamanlarının çoğunu geçirdikleri yerde ulaşmak için sosyal medya pazarlamasını kullanın.

  Web sitesi trafiğinde artış ve tekrar satın alımlar.

  Sosyal medya pazarlaması ve hiper hedefli Sosyal medya reklamları ile hedef alıcıları web sitenize çekin. Bir sosyal medya pazarlama şirketi, dönüştürülmesi kolay yönlendirme trafiği oluşturmanıza ve eski müşterilerinizi tekrar satın almaya motive etmenize yardımcı olabilir.

  Düşük müşteri edinme maliyeti ve yüksek yatırım getirisi.

  Sosyal medya pazarlama reklam kampanyaları ile müşteri edinme maliyetini azaltın. Gelir getiren bir sosyal medya stratejisi uygulamak için en iyi sosyal medya pazarlama ajansıyla ortaklık kurun.

  Marka bilinirliği ve müşteri ağınızı oluşturun.

  Pazarlamacıların %91’i sosyal medyanın marka görünürlüğünü artırdığını söylüyor. Bir markayı sosyal medyada takip eden Amerikalıların %50’den fazlası o markaya sadıktır. Sosyal medya pazarlama hizmetleriyle akılda kalan marka bilinirliği oluşturun ve sağlam bir müşteri tabanı oluşturun .

  Hedeflenen müşteri adayları oluşturmanın ve dönüştürmenin kolay bir yoludur.

  Hiper hedefli sosyal medya reklamları ile potansiyel müşterilere sizi aramadıkları zamanlarda bile ulaşın. Potansiyel müşterileri artırmak ve dönüşüm oranlarını en üst düzeye çıkarmak için ürünlerinizi, tekliflerinizi ve özel indirimlerinizi tanıtın.

  İnsanlar şirketiniz hakkında sosyal platformlarda konuşur.

  Siz konuşmasanız bile insanlar sosyal medyada markanız hakkında konuşur. İşletmeniz hakkında olumlu diyaloglar oluşturmak, müşteri hizmetlerini iyileştirmek ve marka konumunuzu yükseltmek için SMM ve sosyal medya reklamlarıyla marka görüşmenizin kontrolünü elinize alın.

  SOSYAL MEDYA PAZARLAMA HİZMETLERİMİZ

  Sosyal medya pazarlama hizmetlerimiz, yalnızca kampanya düşüncesi ve yönetiminin ötesine geçer. Ekibimiz bir adım daha ileri gidiyor – iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Sosyal medya pazarlama ajansımızla şunları yapacaksınız:

  • Hedef Kitlenize Ulaşın
  • Sonuç Odaklı Sosyal Medya Kampanyaları Uygulayın
  • YG’yi En Üst Düzeye Çıkarmak için Reklam Harcamalarınızı Optimize Edin
  • Marka Bilinirliğini Artırın ve Müşteri Bağlılığı Oluşturun