E-TİCARET PAZARLAMA HAKKINDA

SEPETTEN VAZGEÇMELERİN AZALTILMASI, SATIŞLARIN ARTTIRILMASI

E-ticaret pazarlaması çevrimiçi satışlarınızı güçlendirir, erişiminizi genişletir ve rekabet yeteneğinizi geliştirir. E-ticaret dijital pazarlama ajansımızla çevrimiçi mağaza satışlarınızı ölçeklendirin ve başarılı bir e-ticaret markası oluşturun.

Kanıtlanmış e-ticaret pazarlama stratejilerimiz, özelleştirilmiş pazarlama kampanyalarıyla işletmenizi ilerletecek, hedeflenen trafik oluşturacak ve dönüşüm oranlarını artıracaktır. Öyleyse işletmenizin satışlarını ve kârını nasıl artırabileceğimizi konuşalım.

BAŞARILI E-TİCARET İŞLETMELERİ KURMANIZA NASIL YARDIMCI OLURUZ ? FAZLA MÜŞTERİ KAZANMANIN

E-TİCARETTE DİJİTAL PAZARLAMA

Dijital Pazarlama %350 Daha Fazla Sıcak Potansiyel Müşteri Getiriyor.

E-ticaret web siteleri için dijital pazarlama, modern e-ticaret ortamında oyun değiştirici ve temel farklılaştırıcıdır. Stratejik pazarlama, hızla dönüştürülebilen potansiyel müşterilerin sürekli akışını yaratarak geliri ve kârı artırır. Uçtan uca dijital pazarlama hizmetlerimiz, kar hedeflerinize ulaşmanıza ve sürekli gelişen müşteri ihtiyaçlarına, değişen pazar koşullarına ve yoğun rekabete rağmen işinizi sürdürmenize yardımcı olur; yatırım getiriniz ile büyümenizi hızlı bir şekilde takip etmek için e-ticaret pazarlama ajansımızla iş birliği yapın odaklı dijital pazarlama çözümleri

 

E-TİCARET REKLAMCILIĞI

Anında Dönüştürülebilir Potansiyel Müşteriler Oluşturun.

İnsanların %65’i internetten bir ürün satın almak istediklerinde Google reklamlarına tıklıyor. Ücretli reklamlar, satın almaya hazır trafiği web sitenize çeker ve dönüşüm oranınızı artırır.

E-Teknoloji’de alıcı kişiliğinize uygun, pazarlama bütçesi israfını azaltan ve PPC reklamlarıyla satış hedeflerine ulaşmanıza yardımcı olan kampanyalar hazırlıyoruz. Rakipleriniz hedef kitlenizin favori kanallarına yerleştirilen hiper hedefli metin ve görüntülü reklamlar yapmadan önce potansiyel müşterilerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

E-ticaret pazarlama ajansımız, kampanyaları B2B ve B2C modelleri için özel olarak hazırlar ve gelişmiş bölünmüş test ve optimizasyonla olası satışları çoğaltır.

E-TİCARET WEB SİTE TASARIMI

Kusursuz Bir Web Sitesiyle Dönüşüm Oranlarını En Üst Düzeye Çıkarın.

E-ticaret web siteniz yalnızca ürün bilgilerinin sergilendiği bir sergi değildir. E-ticaret dijital ajansımız, sorunsuz bir alışveriş deneyimi için hoş estetik, hızlı yüklenen sayfalar, mobil uyumlu ve sezgisel özelliklere sahip, kullanıcı odaklı e-ticaret siteleri oluşturur. Müşterilere tekrar gelmeleri konusunda ilham veren, yüksek işlevli bir web sitesi aracılığıyla zahmetsiz bir alışveriş deneyimi yaratmaya odaklanmış tasarımcılarımız ve geliştiricilerimiz var.

E-TİCARET ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

SEO Organik Trafiği %250 Artırıyor.

E-ticaret web sitelerinin trafiğinin %43’ünden fazlası organik aramadan kaynaklanmaktadır. Optimize edilmiş bir e-ticaret web sitesi, bu trafiği düşük müşteri edinme maliyetiyle sıcak potansiyel müşterilere dönüştürebilir.

E-ticarete yönelik bir dijital pazarlama ajansı olarak, sizi Google ve Bing organik sıralamasında üst sıralara çıkararak pazarınızdan daha büyük bir pay almanıza yardımcı oluyoruz. SEO taktiklerimiz, çevrimiçi mağazanıza daha nitelikli trafik ve sıcak potansiyel müşteriler getiren her anahtar kelime ve ürün kategorisi için ürün sayfalarını sıralanacak şekilde optimize etmeye odaklanır.

  

SOSYAL MEDYA PAZARLAMACILIĞI

Markanızın Çevresinde Bir Heyecan Yaratın.

E-ticaret alıcılarının %55’i, satın alma işlemi yapmadan önce sosyal medyayı araştırıyor. Markanızı, potansiyel müşterilerinizin sizinki gibi işletmeler hakkında aktif olarak bilgi aradığı yere ulaştıracağız. Markanızın tüm USP’lerini organik olarak aktaran ve onları sizden satın almaya motive eden zengin, yenilebilir içerik aracılığıyla kitlenin markanıza olan ilgisini uyandırın.

Bir e-ticaret dijital pazarlama ajansı olarak, hedeflenen organik ve ücretli sosyal trafiği çevrimiçi mağazanıza yönlendiriyor ve trend odaklı sosyal medya stratejileri tasarlayıp uygulayarak sıcak potansiyel müşteriler akışı yaratıyoruz

E-TİCARET MARKALAŞMA

Markalaşma, SİZİN Fiyatınıza Daha Fazla Ürün Satmanıza Güç Verir.

Markalaşma, işletmeniz ve ürünleriniz için şaşmaz bir kimlik oluştururken, sizi rakiplerinizden ayırır ve markanızın ve ürününüzün USP’lerini müşterilerinize sorunsuz bir şekilde aktarır. Müşteriler bir markaya belli bir düzeyde güven ve prestij bağladıklarında, ürünlerini rakiplerinin ürünlerinden daha değerli algılarlar ve daha fazla ödemeye istekli olurlar.

E-ticaret dijital ajansımız, müşterilerinizin akıllarında kalan ve ömür boyu müşteri ilişkileri kuran özgün marka hikayenizi anlatarak işletmeniz için benzersiz bir marka imajı geliştirmenize yardımcı olur.

AMAZON PAZARLAMA

Amazon Etkili Bir Satış Kanalıdır.

Alıcıların %89’u diğer e-ticaret sitelerine kıyasla Amazon’dan satın alma olasılıklarının daha yüksek olduğunu söylüyor. Amazon SEO ve Reklamcılık uzmanlığımızla bu geniş müşteri demografisinden yararlanmanıza ve kazançlı bir gelir akışını keşfetmenize yardımcı olacağız. Ayrıca pazarlama uzmanlarından oluşan ekibimiz, ilgi uyandıran ve daha fazla ürün satan özelleştirilmiş stratejiler kullanarak Amazon BSR (en çok satanlar puanı) statüsüne ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Amazon’da marka tescilinden Katalog organizasyonuna, MAP izlemeye ve hatta askıya alma itirazlarıyla ilgilenmeye kadar her şeyle biz ilgileneceğiz

 

E-POSTA PAZARLAMA

E-posta Pazarlama Alışveriş Sepetinden Vazgeçmeyi Azaltır ve Elde Tutma Oranını Arttırır.

3 terk edilmiş sepet e-postası göndermek, %69 daha fazla siparişle sonuçlanır. Anketlerin gösterdiği gibi, pazarlama e-postaları potansiyel müşterileri beslemek ve dönüşümleri artırmak için en güçlü araçtır. Yeni potansiyel müşterilerle iletişim kurun, eski müşterileri yeniden hedefleyin ve kişiselleştirilmiş e-postalarla terk edilmiş sepet hatırlatıcıları göndererek satış kanalınıza daha fazla ziyaretçi çekin ve gelirinizi artırın.

E-Teknoloji, e-ticaret sitenizdeki her etkinliği analiz ediyoruz ve müşterileriniz ve potansiyel müşterileriniz için ilgili pazarlama e-postaları hazırlıyoruz. Sonuç olarak, müşteri kazanma ve elde tutmayı artırmaya odaklanan ilgi çekici mesajlarla müşterilerin markanıza olan ilgisini canlı tutuyoruz.

ÇEVRİMİÇİ İTİBAR YÖNETİMİ

Satışları Artırmak için İtibar Oluşturun.

10 tüketiciden 9’u satın almadan önce yorumları okuyor. Çevrimiçi yorumları okumak, alıcının yolculuğunda çok önemli bir adımdır ve genellikle müşteriyi dönüştürüp dönüştüremeyeceğinize karar verir. İstatistiklerin gösterdiği gibi, müşterilerin %85’i kişisel öneriler kadar çevrimiçi incelemelere de güveniyor. Güven oluşturmak ve satın almaya hazır müşterileri anında dönüştürmek için incelemelerinizi ve derecelendirmelerinizi çevrimiçi olarak yönetiyoruz.

E-ticaretteki çevrimiçi pazarlama stratejilerimiz, müşteri yorumlarını yönetmek, olumlu yorumları teşvik etmek ve satışlara yol açan olumlu bir müşteri algısını şekillendirmek için olumsuz sözlere karşı koymak üzere tasarlanmıştır.

E-TCARET GRAFİK TASARIM

Harika Tasarımlar Daha Fazla Gözü Çekmenize ve Onları Müşteriye Dönüştürmenize Yardımcı Olur.

Grafik tasarım, markanızı ve ürünlerinizi hedef kitlenize görsel olarak ilgi çekici bir biçimde tanıtmak için harika bir araçtır. Büyüleyici tasarımlar yalnızca izleyicinin ilgisini çekmez, aynı zamanda onları markanız hakkında daha fazla bilgi edinmeye ve daha fazla görsel içerik için geri gelmeye teşvik eder.
E-ticaret dijital pazarlama ajansımız, işletmenizi müşterilerinizin zihnine kazımanıza, destansı tasarımlarla markanızın etrafında bir heyecan yaratmanıza ve sıcak potansiyel müşteriler akışı oluşturmanıza yardımcı olur.

PAZARYERİ PAZARLAMA

Çevrimiçi Alışveriş Yapanların %97’si Çevrimiçi Alışveriş Yaparken Pazar Yeri Sitelerini Kullanıyor.

Pazaryerleri, e-ticaret satıcılarının daha geniş bir kitleye ulaşmasına ve farklı çevrimiçi kanallara yayılmasına yardımcı olur. Ayrıca ajansımız, talep oluşturma sürecinizi ölçeklendirmek ve spesifik pazarlama zorluklarınızı çözmek için özelleştirilmiş ve yenilikçi pazarlama stratejileri sunar.
Pazar yeri sahiplerinin yeni popüler satıcılara katılmalarına ve %400 daha fazla yeni alıcı çekmelerine yardımcı oluyoruz.

 

E-TİCARET İŞ BÜYÜMESİ

Sürdürülebilir Büyüme Doğru Pazarlama Stratejisi ile Başlar.

E-ticarette anlayışlı ve veriye dayalı çevrimiçi pazarlama stratejilerimizle pazar payınızı genişletin ve işletmenizi önemli bir oyuncuya dönüştürün. Büyümedeki ortaklarınızız ve her yıl daha yüksek kar hedeflerine ulaşmak için yenilikçi pazarlama çözümleri tasarlıyoruz ve sürdürülebilir büyümenin temelini atmak için müşterilerle kalıcı bir bağlantı ve iyi niyet kuruyoruz. Yani ister bir e-ticaret mağazası açmak istiyor olun, ister portföyünüze yeni ürünler ekleyin, ister pazara açılma stratejisine ihtiyaç duyuyor olun, tüm iş ve pazarlama hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabiliriz.
E-ticaret dijital pazarlama ajansımız, şirketinizin büyümesi, gelişmesi ve yavaş yavaş niş alanında lider olarak ortaya çıkması için bir yol haritası tasarlayacak.