DİJİTAL PAZARLAMA HAKKINDA

DOĞRU KİTLEYE ODAKLANARAK, DAHA FAZLA SATIŞ YAPMANIZI SAĞLAMAK

İşletmelerin büyümelerini, gelirlerini artırmalarına ve kârlılıklarını artırmalarına yardımcı olan tam hizmet veren bir dijital pazarlama ajansıyız. İş hedeflerinize ulaşmanıza ve işletmenizi bir pazar liderine dönüştürmenize yardımcı olmak için yüksek etkili pazarlama kampanyaları yürütüyoruz.

Büyüme platonuzun üzerinde ölçeklendirme yapmak ve yatırım getirisinde büyük bir artışa tanık olmak için bizimle ortak olun

Tıklamalar

SİZİN İÇİN DAHA FAZLA MÜŞTERİ KAZANMANIN
12 YOLU !

DİJİTAL PAZARLAMA

Dijital Pazarlama Hizmetleri Karlılığı En Üst Düzeye Çıkarır.

Dijital pazarlama, şirketiniz için belirlediğiniz iş hedeflerine ulaşmanıza yardımcı olmak için yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır – web varlığınızı iyileştirmek, web sitesi trafiğini artırmak, cesur ve yankı uyandıran bir marka kimliği oluşturmak ve potansiyel müşteri dönüşümlerini en üst düzeye çıkarmak. Eksiksiz hizmet veren dijital pazarlama şirketimiz, geleneksel pazarlamadan elde edebileceğinizden çok daha fazla potansiyel müşteri yaratmanıza ve gelirinizi artırmanıza yardımcı olur.

 

ÇEVRİMİÇİ REKLAMCILIK

İnsanlar Ne Satın Almak İstediği Zaman Sunun

Hiper hedefli Ücretli reklamlarla %250 daha fazla potansiyel müşteri oluşturun. Ücretli reklamlar, sonuçları diğer tüm dijital pazarlama biçimlerinden daha hızlı yönlendirir. Ücretli reklam potansiyel müşterilerinin dönüşüm sağlama olasılığı, organik potansiyel müşterilere göre %50 daha fazladır. Kitlenizin tam da sizi aradıkları anda karşısına çıkmanızı sağlayacak hiper hedefli, ücretli bir reklam kampanyası oluşturuyoruz.  

WEB SİTE TASARIMI

Dijital İnsanların Alışveriş Yapmak İstedikleri Yerde Bulunun. Çevrimiçi!

Web sitenizi güçlü bir satış jeneratörüne dönüştürün. Web siteniz, dijital pazarlama faaliyetlerinizin temelidir ve müşterilerinizin işletmenizden alışveriş yaptığı yerdir. Öne çıkan bir web sitesi, marka otoritenizi sağlamlaştırır ve işletmenizin büyümesini sağlar.

Web tasarım şirketimiz, ziyaretçileri çeken ve onları satın almaya teşvik eden hızlı, sezgisel ve ergonomik olarak tasarlanmış bir web sitesi tasarlayacaktır.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

İnsanlar Sunduklarınızı Aradığında Ortaya Çıkmanızı Sağlıyoruz.  

Araştırma odaklı SEO hizmetleriyle %250 daha fazla organik trafik çekin. Tüm internet trafiğinin %92’si arama motorlarının ilk sonuç sayfasına gidiyor. SEO, aktif olarak sizi ararken hedef kitlenizin tam önüne çıkmanızı sağlar. SEO ajansımız, web sitenizi sıralama merdiveninde yükselen gönderen, iyi araştırılmış, ayrıntılı olarak hedeflenmiş bir SEO kampanyası uygular.

  

SOSYAL MEDYA PAZARLAMA

Kitlenizle Otantik Bağlantılar Kurun

Sosyal medya, marka bilinirliği oluşturmak için 1 numaralı dijital pazarlama kanalıdır. Dijital pazarlama ajansımız, kitlenizin sizi takip etmesini ve sizinle etkileşim kurmasını sağlamak için çok kanallı bir sosyal medya stratejisi oluşturacaktır. Markanız için müşteri katılımını artıran, sıcak potansiyel müşteriler oluşturan, dönüşüm huninizi dolduran ve yönlendirme oranınızı artıran çekici bir sosyal medya kimliği oluşturacağız.

MARKALAŞMA VE TASARIM

SİZİ Konuşan Bir Markayla İşinizi Farklılaştırın!  

Marka bilinci oluşturma, rekabette öne çıkmanıza yardımcı olur. Harika marka bilinci oluşturma, onlardan daha fazla satış yapmanıza yardımcı olur. Dijital pazarlama ajansımız, kitlenizde yankı uyandıran ve zihinlerinde kalıcı bir etki bırakan bir marka tasarlayacaktır.

Yaptığınız işle eş anlamlı bir marka yaratacağız ve müşterilerinizin hiç düşünmeden sizi rakiplerinize tercih etmesini sağlayacağız.

E-TİCARET PAZARLAMA

Satışlarınızı %386 Arttırmak İstediğinizde.

E-ticaret pazarlaması konusunda uzmanlaşmış bir dijital pazarlama şirketiyiz. Çok kanallı e-ticaret pazarlama taktikleri ve müşterinin satın alma karar verme sürecini basitleştiren e-ticaret için optimize edilmiş bir web sitesi ile farkındalıktan müşteri yolculuğunuzun satın alma aşamasına kadar harika çevrimiçi alışveriş deneyimleri sunun.

Önemli anlarda müşterilerinizle daha iyi bağlantı kurun. Daha kaliteli müşteri adayları yakalayın ve web sitesi satışlarını ve çevrimiçi pazarlama kârlarını en üst düzeye çıkarın. Ürünlerinize odaklanırsınız; pazarlama işini halledeceğiz.

E-POSTA PAZARLAMA

İnsanların Geri Dönmesini ve Daha Fazla Satın Amasını İstediğinizde.

E-posta Pazarlama, satış huninizi besler ve pazarlama kampanyalarınızın elde tutma oranlarını artırır. E-posta pazarlaması, diğer tüm pazarlama türlerinden daha yüksek bir yatırım getirisi sunar – inanılmaz bir %4200!
e-Teknoloji, yüzlerce gelir getirici kampanya planlayıp yürüten e-posta pazarlama uzmanlarından oluşan bir ekibimiz var. Dijital pazarlama şirketimiz, kişiselleştirilmiş e-posta pazarlama stratejileri aracılığıyla yeni ürünlerin reklamını yapmanıza, özel teklifleri tanıtmanıza, terk edilmiş müşterileri geri kazanmanıza ve hedef kitlenizle bağlantıda kalmanıza yardımcı olacaktır.

ÇEVRİMİÇİ İTİBAR

Çünkü İnsanlar Güvendikleri Kişilerle İş Yaparlar.

Rakiplerinizden daha fazla müşteri kazanmak için sağlam bir çevrimiçi itibar oluşturun! Tüketicilerin %97’si, bir işletmeden satın almadan önce çevrimiçi olarak arama yapıyor. İtibar yönetimi, işletmenize çevrimiçi baktıklarında işletmenizle ilgili olumlu olan her şeyi görmelerini sağlar.

Dijital pazarlama ajansımız, sürdürülebilir, uzun vadeli sonuçlar elde etmek için iş itibarınızı korur ve geliştirir. İşletmenizle ilgili çevrimiçi olumsuz ifadelerle ilgileneceğiz, olumlu yorumlar toplayıp yayınlayacağız ve en önde gelen inceleme sitelerinde güvenilirliğinizi artıracağız.

GRAFİK TASARIM

İlk İzlenim Önemli Olduğunda!

Harika tasarımlar, neyi temsil ettiğinizi tasvir eder ve bunu izleyicilerinize iletir! Grafik tasarım dikkat çeker ve izleyicilerinizi markanız ve ürünleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmeye teşvik eder. Marketing Revive’de yaratıcı ekibimiz, markanızın özünü yakalar ve web tasarımı, ambalaj tasarımı, pazarlama ekleri vb. gibi marka temas noktalarında görsel biçimde işler.

SİZİ temsil eden tüm tipografik, fotoğrafik ve açıklayıcı iletişimi karakterize eden markanızın özüne dayalı benzersiz yönergeler oluşturuyoruz.

İÇERİK PAZARLAMA

Sesinize ve Değerlerinize Uygun İçerikle Güvenirlik ve Otorite Oluşturun!

İçerik pazarlaması, geleneksel pazarlamaya göre %62 daha az maliyetlidir ve %300 daha fazla müşteri adayı oluşturur. İçerik pazarlaması, işletmenizi bir konu otoritesi ve hedef kitlenizin sektörünüz/ürünleriniz hakkında her şeyi öğrenmek için gidecekleri yer olarak konumlandırır. 

En iyi dijital pazarlama ajanslarından biri olarak , marka oluşturmayı hızlandıran, sadakati teşvik eden ve nitelikli müşteri adaylarını yönlendiren epik içerikler tasarlıyor, yaratıyor ve dağıtıyoruz.

İŞ GELİŞTİRME VE BÜYÜME

Yenilikçi Growth Hacking Stratejileri İşletmenizin Sürdürülebilirliğini ve Karlılığını Artırın.

Bir dijital pazarlama firması olarak sadece şimdiyi düşünmüyoruz; işinizi uzun vadeli başarı için planlıyor ve hazırlıyoruz. Modern müşterilerin değerleriyle uyum sağlamanıza ve trend odaklı iş dönüşümü stratejilerinin rehberliğinde sürdürülebilir büyüme oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Ekibimiz, yeni sektörlere, konumlara ve gelir akışlarına yenilikçi bir şekilde genişleme fırsatlarını belirleyecek, keşfedecek ve yakalayacaktır. Düzensiz büyüme bizim için yeterli değil – işinizin sürekli ve sürdürülebilir bir şekilde büyümesini sağlayacağız.